Molo w Ustroniu Morskim

Standard

W Ustroniu Morskim warto odwiedzić wiele ciekawych miejsc, jednak na szczególną uwagę zasługuje molo. Znajduje się ono w centralnej części miasta. Zlokalizowany jest tuż przy zejściu na plażę, niedaleko wędzarni i smażalni ryb. Molo to jest drewniane i posiada kilka tarasowych wypustów. Obiekt ten ma ponad sto metrów długości i jest naprawdę cudowny. Warto zobaczyć także zabytkowy dom rybacki. Takie domy można spotkać prawie na każdej ulicy Ustronia. Są tak jakby jego wizytówką. Najsłynniejszy z zabytkowych domów znajduje się przy ulicy Chrobrego. Jest on zbudowany z typowego muru pruskiego. Mur pruski to grube bale wbudowane w ceglany mur. Obiekt ten jest wpisany do rejestru zabytków. W domu tym obecnie zlokalizowany jest sklepik z pamiątkami.

Zostając na dłużej w Ustroniu Morskim warto skorzystać z oferty noclegowej obiektu Xanadu Resort. Jest on zlokalizowany w miejscowości Sianożęty przy ulicy Lotniczej 17. W ofercie znajduje się dwieście dwadzieścia dwa miejsca noclegowe. Obiekt oferuje dwadzieścia cztery pokoje trzyosobowe oraz dwadzieścia pięć domków sześcioosobowych. Cena za pobyt w pokoju trzyosobowym plasuje się od stu złotych do dwustu dwudziestu za pokój natomiast za pobyt w domku całorocznym zapłacimy od stu pięćdziesięciu złotych do czterystu pięćdziesięciu złotych. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę i ma powierzchnię około dwudziestu jeden metrów kwadratowych. Ponadto w pokojach znajduje się: lodówka, czajnik, naczynia, leżaki, telewizja oraz stały i bezprzewodowy dostęp do internetu. Każdy domek ma powierzchnię sześćdziesięciu metrów kwadratowych. W skład takiego domku wchodzi: alon z aneksem kuchennym, łazienka oraz taras, które zlokalizowane są na parterze. Ponadto na piętrze znajdują się dwie sypialnie oraz taras. Dodatkowo domki wyposażone są w: lodówkę, kuchenkę, czajnik bezprzewodowy, naczynia, leżaki, pralkę oraz telewizję. Do dyspozycji gości został oddany także stały dostęp do internetu. Na terenie, na którym został wybudowany obiekt znajduje się parking. Specjalnie dla dzieci został przygotowany przepiękny plac zabaw. W obiekcie znajduje się Restauracja Xanadu. Mieści ona około stu pięćdziesięciu osób. Restauracja ta oferuje zarówno śniadania jak i obiady. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą w pobliżu: Nordic Walking, sporty wodne, basen odkryty a także aquapark i wiele innych atrakcji.

One thought on “Molo w Ustroniu Morskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>